A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arsim Bunjaku - S’Dua Të Shoh Më

Teksti i këngës:

S’do të duhej të ishe xheloz, baby
Mos këtu, mos atje, vetëm mos, mos, mos
A mendon ndonjëherë se kjo s’është e drejt
I tillë ishe dhe i tillë ke mbet

II
Po më sillesh sikur të ishe xhelat
Kërkon shumë e po kënaqesh me pak, shumë pak
Një milion pjesë këtë zemër po don me thy
Nuk e di si jetova me ty

Reef
S’dua të shoh më
Nuk je për asgjë
Sa herë që flet
Aq më shumë po më vret
***
S’dua të shoh më
Nuk je për asgjë
Kush ishe ti
E kuptova tani

III
Ta kam thënë dhe do ta them unë përsëri
S’ke ide sa të duhet një terapi
Ke nevojë ta shërosh vetën pak më shpejt
Por ta dish se nuk e ke shume lehtë

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019