Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - Ajo Të Pëlqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse nuk më tregon
Ku ishe dje
Dikush më tha
Tjetrën e ke
Kush ishte ajo
Më thuaj tani
A janë vetëm fjalë
Dua ta di

II
Ajo të pëlqen e mua më gënjen
Dhe del gati çdo natë
Ajo po të pret e mua po më vret
A s’të vjen keq aspak

Reef
Po e shoh tash sa më ke dashtë
Mos më kujto kurrë
E vrave ti këtë dashuri
Për një aventurë

III
Pse nuk më shikon
Kur flas me ty
Ndoshta ke frikë
T’më shikosh në sy
Çdo njeri gabon
Këtë çdokush e din
Por kjo është më shumë
Më shumë se gabim

Reef


Ky tekst u dërgua nga  ardian


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - Ajo Të Pëlqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Të Pëlqen".
3. Video është e këngës "Ajo Të Pëlqen", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0