Art Abazi

Art Abazi Ndërron Partneren, Nuk Do Ta Besoni Kënd Zgjodhi Ai...!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-10-2015]
Art Abazi i cili këtë vit është pjesë e “Dancing With The Stars”, tashmë vetëm ka filluar provat e tij dhe duket që është bërë gati.

Së fundmi ai ka publikuar për shaka, një foto në të cilën ka prezantuar ‘partneren’ e tij në këtë spektakël. Por mesa duket ai ka vendosur ta ndërrojë Ledin partneren e mëparshme me një mace...!, a do ta xhelozojë Ledi, zgjedhjen e Artit mbetet të shihet.

Gjithashtu nëse doni të që Arti të jetë fitues i këtij edicioni votoni në 51115 për Shqipëri ndërsa për Kosovë 55666 vip hapësirë 8 (vip 8).
 (Indeksonline)

Art Abazi Ndërron Partneren, Nuk Do Ta Besoni Kënd Zgjodhi Ai...!


Komente 0