Art Abazi

Kjo Foto E Art Abazit ‘lë Pa Frymë’ Shumë Vajza!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-10-2015]
Këngëtari Art Abazi është mjaft shumë i apasionuar pas fotove dhe ka shumë fansa.

Arti gjithashtu ka një dashuri të veçantë për fanset femra të cilat janë ndjekëse të rregullta të tij në rrjetet sociale.

Së fundmi Arti ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram ku shihet me muskujt e tij si dhe me një pamje nga deti.

Kjo foto ka lënë pa frymë shumë fanse të tij femra.

E ndërsa në mbishkrimin e fotos ai ka shkruar: “deri t'ejtēn n'ora 9 🎃 ... s'ka foto”,
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo Foto E Art Abazit ‘lë Pa Frymë’ Shumë Vajza!


Komente 0