Art Abazi

Art Abazi Dhe Motra E Tij Me Risi Për Vala-Në

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-12-2015]
Përveq karrierës si këngëtar, Art Abazi së fundmi ka arritur që të bëhet edhe imazh i operatorit VALA në Prishtinë.

Ndonëse është i punësuar në këtë kompani, ai prap se prap ka arritur që të jetë një ndër figurat më të kërkuara për reklamim nga VALA.

Arti tashmë është pjesë e një video-reklame bashk me motrën e tij Rina Abazin, ku në video shihen të dy nën hijeshinë e atmosferave festive.

 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0