Art Abazi

Art Abazi Në Protestë Me Biçikletë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-01-2016]
Art Abazi mesa duket i është bashkuar protestës sot në Prishtinë, kështu të paktën ka lënë të kuptohet një nga fotot e tij në rrjetet sociale.

Arti ka pubnlikuar një foto ku shihet hipur mbi një biçikletë dhe duke u fotografuar me një polic. Vë bast që ai ka dashur t'ju tregoi njerëzve se mund të protestohet edhe me biçikletë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Art Abazi Në Protestë Me Biçikletë


Komente 0