Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Art Abazi - Vazhdoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

16/02/2016

2016-02-16T13:17:32+00:00

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Alex Seitaj

Video Produksioni:

Imagine Films
Eja prane meje
Doren ma mbaj
Dhe pse ne zemer
E di shume mire kam faj
I humbur jam

Mbi mua mbeten
Fjalet e saj
Dhe zemrat treten
Heshtur ne vete mbaj
Shpirtin e saj

Ref...x2
Dhe pse shiu pushon
Zemra vazhdon
Per ty kete nate te qaj

Dhe pse dielli me ngroh
Shpirti ka ftohte
Larg jane syte e saj

Afer te ndjej
Prape ty kete nate
Edhepse larg
Gjithe ky qytet na ndan
Vetem ti je

Mbi mua mbeten
Fjalet e saj
Dhe zemrat treten
Heshtur ne vete mbaj
Shpirtin e saj

Ref...x2
Dhe pse shiu pushon
Zemra vazhdon
Per ty kete nate te qaj

Dhe pse dielli me ngroh
Shpirti ka ftohte
Larg jane syte e saj

...

Ref...x2
Dhe pse shiu pushon
Zemra vazhdon
Per ty kete nate te qaj

Dhe pse dielli me ngroh
Shpirti ka ftohte
Larg jane syte e saj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Art Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet