Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Art Abazi - Asnjo Si Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/05/2018

2018-05-13T11:02:25+00:00

Teksti:

Arianit Palaj

Teksti:

Art Abazi

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Video Produksioni:

Imagine Films
ti shkove e se dita,emrin qysh e pate,
veç po e ndjejë që një dit’ do të t’gjej
se më ka mbetë në mend
mu ajo mbrëmje...
fytyra jote kur ike n’mëngjes...

ref.

asnjo si ti
s’m’ka bo...
mu ni...
1 natë sa 1 jetë
dhe pse s’po t’gjejë
kjo ndjenjē... n’kërkim...
po m’bon mu ni i qetë

Kanë thonë mas diellit prap’ shi ka me pasë
po n’kët’ rast shiu s’po du me kon ti...
po du mi kthy un’ prap’ ato momente
me m’jep-me t’jep ti mu-un ty dashni

ref.

asnjo si ti
s’m’ka bo...
mu ni...
1 natë sa 1 jetë
dhe pse s’po t’gjejë
kjo ndjenjē... n’kërkim...
po m’bon mu ni i qetë


Më Shumë Këngë Nga Art Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet