Art Maliqi
Art Maliqi
Art Maliqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Art Maliqi është këngëtar. Më datë 7 Shtator 2019, Art Maliqi publikon videoklipin "Picimuli". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi.

Më datë 27 Gusht 2020, Art Maliqi publikon videoklipin "Rrencano Pazheci". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi.

Më datë 2 Gusht 2022, Art Maliqi publikon videoklipin "Vera Nxehtë", në bashkëpunim me Luiza Beqirin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Krasniqi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0