A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Arta Bajrami - I Njeti Ke Mbet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Teksti:

Arsim Bunjaku

Video Produksioni:

Alexander Video

Këngë e albumit:

"Clic Song"

Këngë e albumit:

"De Luxe"

Këngë e albumit:

"Chocolata"


Disa herë jemi nda
por asnjëher s’kam mujt pa t’pa
100 herë më ke thy
por e pranoj se gjithmon te ti jam kthy,

Të jam kthyer unë dikur
por më s’do të kthehem kurr
më ke lënë cdo natë me vujt
sepse i beson çdo kujt

Të jam kthyer me një shpres
se më ndryshe do të jesh
por një gjë është e vërtetë
i njejti ke mbet

Ka shumë netë, e ka shumë ditë
që më mungon thellë në shpirt
e meriton por s’të urrej
sepse kështu shumë më mirë
e din sa vlej

Të jam kthyer unë dikur
por më s’do të kthehem kurr
më ke lënë cdo natë me vujt
sepse i beson çdo kujt

Të jam kthyer me një shpres
se më ndryshe do të jesh
por një gjë është e vërtetë
i njejti ke mbet


Ky tekst u dërgua nga Njomza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019