A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Arta Bajrami - Femer Shqiptare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2005

2005-09-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005


Zemer shtrengoje ti
tash belin tim
kce me mua
ti shpirti im
m'ke lakmi e di
dhe je plot sherr
por pa fjal
mendjen sma merr

Pres prej teje me shum energji me duhesh ti
Ta kallim te dy

Ref.Ku bjen tupani
dhe kavalli atje jam
jam femer Shqiptare
ndezi vendin ku jam
ku bjen tupani
atmosferen une e nxej
kur e dridhi trupin
shum zemra un i thej.

Trupi im kur dridhet
fustani m'ngjitet
epshi yt ngritet
kur t'afrohem krejt
dhe t'preki leht
me qellim e bej qe te djegesh krejt...


Ky tekst u dërgua nga  Fatushe
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019