Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arta Bajrami - Defekt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Defekt".
3. Video është e këngës "Defekt", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Defekt  (Feat. Pikado)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Chocolata"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Pikado

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00ooooooo a ha arbas sound, arta, pikado, jo

Arta_Mendon se je perfekt,
Kujtova se je per respekt,
E merre ti me mend ti mu gati ke tu me qmend,
Me mu rrishe si me siklet
Me tjera ti bojshe dert,
hajt ti mos ki dert
ta kthej s*ma nin qka thojn njerzt

Pikado_pse bre zmer gjithmon pom gjun me fjal,pom thu se jam defekt ne q*do aspekt
une jam qaj tipi qe me fjal manipulon
me dy fjal shah-mat e kurr nuk deshton
e di po ma ki inati e s*don mem pa me sy
kur t*kom pas afer thojshe zemer t*kam veq ty,e tash e ki rrit shume mendjen e je shku shum nalt s*po prekesh ma me dore e ksaj pune i thojn hajt

Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as lekt
Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as mjekt
mendova se je pak i terhekt
kujtova se po gabon n*afekt
do t*jem me ty fer
ti nuk kishe pike karakter
me mua ishe kogja i sert
me tjerat ti bojshe dert
do t*jem e sinqert
t*a kthej s*ma nin qka thojn njerzt

Pikado_e di qe shume shpejt ki mi ra pishman
q*do here puthja jeme zemer te ti deshmon
demokracia qeto e ka
mos me vet qka ke pas
picado ka lind veq femnat per mi plas
e di qe jam i cekt,perfekt ne q*do aspekt
e ti pom thu mu qe ste ndihmojn as lekt
jo bre zemer se bon edhe pa ty
kur largohna prej teje mos ma ba ma me sy

2x-Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as lekt
Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as mjekt


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet