Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Shpresa (Feat. Mad Lion)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e kom ni gjik ne mahall qe um kall ma qet birsen ne ball por e shoh rall ..........?veq kur e shoh um kall se

ni veten gjall okej tash filloj me ja tregu ket perall e ka emrin SHPRES punon si suaders lekuren e ka te bukur nga natyra e zez...

esht bjondin floket deri ne shpin dikur thell ne PRISHTIN ajo ka shtepi jo e that por gjall nje e shtadhjet e shtat...!?shpesh me len pa flejt se e shoh gjdo nat
nese luj ajo me kengetar han limon me drog te sakaton te gjet ne deprosion

muzikoret i ngon dhe prinder jeton 22 vjet i ban qe 3 4 vjet punon eshte tripor mantik me nje stil
ekzotik
me vizion enrotik fanatik dhe fantastik

dua qe me ty te flej vetem me ty me ty te shtrihem ne shtrat me ty te bejm cdo gje per ty.reff.2

shpresa esht model per seksi shum koher eksi nuk asht tipk komples um ka kallxu njoni

qe punon ma beteks me ni par tesha kat en ndoor nje romac a je ka punu 3 vjet e gjys kam kalu
e ka sill ne gishta shum eka

tradhtu dhe shllagun ne fund rrot e sames e ka qu e tash nenqimi me ndimon muu por SHPRESA por SHPRESA MER PLAS

por hiq nuk ma rras eeedheee pse per mu thojn qe kishe jam das dhe per hir te shpreses dhe kom bo ket pit ajo mendon qe e kom shit duhet

me prit si fmi per gjdo thojshim binelart e ndi qe ka mu bo shum e mir kur ka muu rrit SHPRESEN e kam zemer per uj buk edhe pit se ajoo thot dikur se ka mum rrit fmii

uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

dua qe me ty te flej vetem me ty ne dy te shtrihem ne shtrat me ty te bejm cdo gje per ty.

un dua te jem me ty te flej vetem ne dy me ty te shtrihem ne shtrat me ty te bejm cdo gje per ty

a e pat qysh doket kur asht ne airoplan

me tesha te suardekes
shpirtin ta han mbesom grat e saj kisha ndar edhe ne shoshni edhe ekoloqis e kisha booo po shum fmi dona punet e botes ti kishna pas

perenqi mbiemrin e saj e kisha marr e sma kish nii pa e pa kur veshet me farmerka e gjemper sa seksi doket kur del mu shetit

me kerr ose veres me skuter ose ku bin ni kerr shum e embel shpresa kur ska frajer shpresa um ka shty per te huler por te mendoj ne dimer e ver

edhe kur asht nxet edhe kur ka er edhe kur e shoh kani her ne kamer po shpresa um ka perpu qe kan e kom me mu po masii poridon fakultetin me vazhduu

dua qe me ty te flej vetem me ty me ty te shtrihem ne shtrat me ty te bejm cdo gje per ty.

un dua te jem me ty te flej vetem ne dy te shtrihem ne shtrat me ty te bejm cdo gje per ty

nar nar nanana nar nananana nanana anananana ananananana e e e e e e e e e e e e e e e e e e


Ky tekst u dërgua nga  ardiana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Arta Bajrami
Featuring: Mad Lion
Publikimi: 03/12/2012


Arta Bajrami - Shpresa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpresa".
3. Video është e këngës "Shpresa", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0