Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Deluxe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

deLuxee , ArTa , ArbaS SounD , deLuxee , deLuxee
Wou Wou Wou Wou Wou Wou Wou ......
Wou Wou Wou Wou Wou Wou Wou ......

Jam speciale e kërkoj shum
ta dish ti përgaditu zemër ktu
t'më vish paris, new york, amsterdam,
dhe pekin qdo javë
me mu duhet me bë shopping.!

Reff 2x Wou Wouu
Se dashuriaa vdes nese
ske kesh, ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum
jam un, jam un
se dashuriaa vdes nese
ske kesh , ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum.

Jam un, jam un
se dashuriaa vdes nese
ske kesh , ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum.

Skaa vetem me fjal te me duash ti o djal se dashuria ska kuptim pa investim paris neew york amsterdim e pikin qdo javë me mu duhet me bo shopping uu u u u

Reff 2x Wou Wouu
Se dashuriaa vdes nese
ske kesh, ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum
jam un, jam un
se dashuriaa vdes nese
ske kesh , ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum.

Mase Masa maama se mama ku saaa mama se mama ku sa.....


Ky tekst u dërgua nga EddiiArta Bajrami
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009


Arta Bajrami - Deluxe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deluxe".
3. Video është e këngës "Deluxe", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0