Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Arta Bajrami - Exotic  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Këngë e albumit:

"Exotic"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Exotic" kënduar nga Arta Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arta Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardian Bujupi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Chorus:
Oh, oh
Yeah, yeah, aha!
Yeah!
Baby whenever I'm around you, I can't keep thinking logic
Let me let me tell you why is because you're so excited
You're the hottest, you're the hottest girl in the club
Baby you're the hottest girl in the club,
You're the hottest girl in the club!

Talking about my girl
She's a queen in the club,
Yes I'm talking about my, my, my
Everybody flick …
I can hear ‘em talk about how you and me …
I'm talking about my girl… I love it when you're close to me, me, me
Everybody flipping… if you're close to me
Everybody know that you can talk about my
Baby don't you see that, baby can't you see, yeah?

Chorus:
Baby whenever I'm around you, I can't keep thinking logic
Let me let me tell you why is because you're so excited
Find More lyrics at www.sweetslyrics.com
You're the hottest, you're the hottest girl in the club
Baby you're the hottest girl in the club,
You're the hottest girl in the club!

..everybody is there on the floor, when you walk…
I don't know where you came from, …
Oh, oh!
Shawty wanna go, wanna take you away from here
I just wanna go, take you home
…girl, come with me!
You and me could have some fun together
…I need you here with me, baby don't you see

Chorus:
Baby whenever I'm around you, I can't keep thinking logic
Let me let me tell you why is because you're so excited
You're the hottest, you're the hottest girl in the club
Baby you're the hottest girl in the club,
You're the hottest girl in the club!Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet