Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Arta Bajrami - Burek  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/06/2014

2014-06-23T17:18:44+00:00

Këngë e albumit:

"Llake Llake"
Kam duqanin ke selvia hej Usta Murat
Kam duqanin ke selvia hej Usta Murat
Ma e mir e ama se e bija hej Usta Murat
Ma e mir e ama se e bija hej Usta Murat

Byrek byrek hej Usta Murat
4 copa bojn 2 pare hej Usta Murat
Byrek byrek hej Usta Murat
4 copa bojn 2 pare hej Usta Murat

Kam duqanin ke bashkveni hej Usta Murat
Kam duqanin ke bashkveni hej Usta Murat
Gjithe diten ka ra dyzeni hej Usta Murat
Gjithe diten ka ra dyzeni hej Usta Murat

Byrek byrek hej Usta Murat
4 copa bojn 2 pare hej Usta Murat
Byrek byrek hej Usta Murat
4 copa bojn 2 pare hej Usta Murat

Kam duqan ke sylemaja hej Usta Murat
Kam duqan ke sylemaja hej Usta Murat
2 pare bon durdumaja hej Usta Murat
2 pare bon durdumaja hej Usta Murat

Byrek byrek hej Usta Murat
4 copa bojn 2 pare hej Usta Murat
Byrek byrek hej Usta Murat
4 copa bojn 2 pare hej Usta Murat


Ky tekst u dërgua nga  Agnnesa
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet