Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Kno Me Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kno Me Mu".
3. Video është e këngës "Kno Me Mu", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Kno Me Mu  (Feat. Duli & Sofia)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

Avni Qahili

Video Produksioni:

Imagine Films

Këngë e albumit:

"Victory"

Komente

2 🔥

Featuring

Duli

Featuring

Sofia

21/06/2015

2015-06-21T17:23:14+00:00hajde Arta kno me mu
beso se jam disponu
nisja kanges per dashni
mos ma prish se jam i ri

ti po don ti po don me dal me mu
ti po don ti po don me ardh ketu
ti po don ti po don mem pa cdo nat
ti po don ti po don mem pas ngat
mos em nguc se nuk bon krejt punt
me i bo se munet keq met ra
mos u ngut prej fillimit me ja nis
e ja bojm diqysh

hajde Arta kno me mu
beso se jam disponu
nisja kanges per dashni
mos ma prish se jam i ri

ti po don ti po don met knu najsen
ti po don po ti mu ala sem njeh
ti po don ti po don po une nuk po du
me vjen keq qe aq shum je disponu
mos em nguc se nuk bon krejt punt
me i bo se munet keq met ra
mos u ngut prej fillimit me ja nis
e ja bojm diqysh

hajde Arta kno me mu
beso se jam disponu
nisja kanges per dashni
mos ma prish se jam i ri


Ky tekst u dërgua nga a.shala
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet