Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mësueses

Jam nxënëse e klasës së pestë
mësuesen dua ta përshëndes
do ta mbaj mënd
do ta kujtoj për jetë.

Mësuese, mësuese
kur të rritem dua të bëhem si ty
të jem i sjellshëm, ndihmës,
dhe të dua çdo njeri.

- poezi nga Arta Kajtazi


- Poezia u dërgua nga Arta -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  106


Më shumë nga Arta Kajtazi


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet