Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Gjyshërit

Gjyshja Ime

Gjyshja ime e dashur
Oh sa shume te dua
Je nje gjyshe e mire
Dhe e shenjte per mua

Ne vitin 2008 linda
Mes nenes dhe teje u rrita
Mesova te shkruaj
Mesova te lexoj
Mesova te luaj
Mesova njerezit ti rrespektoj

- poezi nga Arta Qorrolli


- Poezia u dërgua nga Besarta -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3


Më shumë nga Arta Qorrolli


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet