Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Per Nje Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Për një dashuri,
kilometrat janë shumë pak..
për një lumturi,
ato s'ekzistojnë..

Si ndihem në shpirt,
vetëm ti e kupton,
Ç'është ky zjarr i nxehtë
që brenda përcëllon...

Koha ikën ti afrohesh
për çdo ditë më shumë
më tërheq, më shijon
pafund...

Unë një ditë, do të vij
Zemrat tona t'i bashkojmë
Ti je unë, e unë jam ti
dashuri moj dashuri (2x)
Artan Bakija
Publikimi: 30/10/2020
Festivali: Nota Fest 2020
Muzika: Artan Bakija
Teksti: Artan Bakija


Artan Bakija - Per Nje Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nje Dashuri".
3. Video është e këngës "Per Nje Dashuri", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0