Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Moj Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

oh sa kec jam dashuru tana punt jan ngatru diten flej e naten ri tu mendu per ty une qe kur skam xhelozu tash po du me u tranu kjo bela e embel shok mgjeti pa kujtu

ref:ej moj dashni dashni ma ndryshove jeten ,ti ni dakik rahat qysh spo ma len zemren,nihere thom sa koka mire dy tri here sa koka vshtir kur ja nis e behet von dashnija trobron

vet e lypa e kam gjet kan nra nhalla haj me det cdo takim e pres me shpirt vec met me pa me sy kshu dashni se kam endru
ndryshe krejt a tregu dashuria tbojka shok veten me haru

ref:ej moj dashni dashni ma ndryshove jeten ,ti ni dakik rahat qysh spo ma len zemren,nihere thom sa koka mire dy tri here sa koka vshtir kur ja nis e behet von dashnija trobron


Ky tekst u dërgua nga Xhule Gv

Artan Jusufi - Moj Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Dashni".
3. Video është e këngës "Moj Dashni", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0