Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Artan Kola - Nata E Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2012

2012-07-02T23:27:07

Këngë e albumit:

"Nata E Fundit"
nata vjen
sonte zeri ste degjohet
lotet lagin syt e mi qe mjergullohen
presi vetem ne ket nat
dhe ste shoh ty
ndoshta esht e fundit nat qe vetem rri

ti je e vetmja endrra ime
ti qe vrave zemren time
kthehu sonte tek un ti
mi pusho lotet e mi

sa e gjat me duket nata
ti je shpresa qe un pata
kthehu sonte mos u vono
nat e fundit nat e fundit te jet kjo

pa gjum netet
dal nga dal kalojn per mua
ndoshta ti harron se un ty te dua
presi vetem ne ket nat
pres te shoh ty
ndoshta esht e fundit nat qe vetem rri

ti je e vetmja endrra ime
ti qe vrave zemren time
kthehu sonte tek un ti
mi pusho lotet e mi

sa e gjat me duket nata
ti je shpresa qe un pata
kthehu sonte mos u vono
nat e fundit nat e fundit te jet kjo


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet