Official Video

Artan Kola - Ra Faja  (Feat. Kastro Zizo)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2012

2012-07-02T23:36:58

Featuring

Kastro ZizoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ra Faja" kënduar nga Artan Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Kola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:

Më Shumë...