Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Ne Dashurine Tende Kam Besuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

S'më duhen mua jo fjalët e tua
Ëndrrat që sheh çdo natë ti mi thua
Dua t'më rrish pranë e të më dëgjosh
Si më rreh zemra, si më flet shpirti
A do të mi besosh?

Ref.
Në dashurinë tënde vajzë unë kam besuar
Ndaj lajkat e tua sot s'vlejnë për mua
Dua që në shpirt të ndjesh dhe ti me mua
Sytë e zemrën t'i kam fal ty se të dua

Dhe pse më lodhin vajzë fjalët e tua
S'mjafton të flasësh por duhet të duash
Dua t'më rrish pranë e të më dëgjosh
Si më rreh zemra, si më flet shpirti
A do të mi besosh?

Ref.
Në dashurinë tënde vajzë unë kam besuar
Ndaj lajkat e tua sot s'vlejnë për mua
Dua që në shpirt të ndjesh dhe ti me mua
Sytë e zemrën t'i kam fal ty se të dua

Ref.
Në dashurinë tënde vajzë unë kam besuar
Ndaj lajkat e tua sot s'vlejnë për mua
Dua që në shpirt të ndjesh dhe ti me mua
Sytë e zemrën t'i kam fal ty se të dua

Dua që në shpirt të ndjesh dhe ti me mua
Sytë e zemrën t'i kam fal ty se të dua
Artan Kola
Publikimi: 18/04/2013


Artan Kola - Ne Dashurine Tende Kam Besuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Dashurine Tende Kam Besuar".
3. Video është e këngës "Ne Dashurine Tende Kam Besuar", por nuk këndohet nga Artan Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:


Komente 0