Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Dua Nenen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Të gjithë qeshin dhe këndojnë
të gjithë lozin e lodrojnë
ndërsa mua më përzënë
ik më thonë se ti s'ke nënë

Të gjithë qeshin dhe këndojnë
të gjithë lozin e lodrojnë
ndërsa mua më përzënë
ik më thonë se ti s'ke nënë

Dua nënën,dua nënën
dua edhe unë një nënë
nënën time se mbaj mend
nuk e di ku ka zënë vend

Dua nënën,dua nënën
dua edhe unë një nënë
nënën time se mbaj mend
nuk e di ku ka zënë vend

Pa këmbë pa duar o le të isha
sytë e bukur mos ti kisha
dhe pa kënd të kisha qënë
veç të kisha unë një nënë

Pa këmbë pa duar o le të isha
sytë e bukur mos ti kisha
dhe pa kënd të kisha qënë
veç të kisha unë një nënë

Dua nënën,dua nënën
dua edhe unë një nënë
nënën time se mbaj mend
nuk e di ku ka zënë vend

Dua nënën,dua nënën
dua edhe unë një nënë
nënën time se mbaj mend
nuk e di ku ka zënë vend

Dhe tek varri kur ti shkoj
një tufë lule do ti çoj
do ti them ngrihu moj nënë
më shiko se sa jam bërë

Dhe tek varri kur ti shkoj
një tufë lule do ti çoj
do ti them ngrihu moj nënë
më shiko se sa jam bërë

Dua nënën,dua nënën
dua edhe unë një nënë
nënën time se mbaj mend
nuk e di ku ka zënë vend

Dua nënën,dua nënën
dua edhe unë një nënë
nënën time se mbaj mend
nuk e di ku ka zënë vend
nuk e di ku ka zënë vend
se nuk e di ku ka zënë vend


Ky tekst u dërgua nga SpiderArtan Xhija
Publikimi: 30/01/2014
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - Dua Nenen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Nenen".
3. Video është e këngës "Dua Nenen", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0