Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - E Dua Une Jeten Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush ju tha qe une jam njeri pa njeri
Mos me rini siper sikur te jem une nje femije

Ref
E dua une jeten si ju te gjithe
Dua te jetoje nje jete te lire
O jo sdua fjali jo jo sdua meshire
Mos kritikoni pa e ditur se cfsheh ne vete shpirti im
Jeta me ka mesuar ajo me dha guxim

Bote e eger me mua ishe e padrejte
Por une ste kam frike vuajtjet me rriten shpejte

REF
E dua une jeten si ju te gjithe, dua te jetoj nje jete te lire
O jo sdua fjali, jo jo sdua meshire
mos kritikoni pa e ditur se cfsheh ne vete shpirti im
Jeta me ka mesuar, ajo me dha guximNuk kemi video për këtë këngë.


Artan Xhija
Publikimi: 10/04/2012


Artan Xhija - E Dua Une Jeten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dua Une Jeten".
3. Video është e këngës "E Dua Une Jeten", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0