A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Artan Xhija - Telefoni


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/10/2012

2012-10-26T20:03:16

Pse hesht kur flas, ti dicka po fsheh zemren po ma plas
Tregome cka ngjare, dikush tjeter do te te marre
Te gjithe pranoj, me nje tjeter djale duan te te fejojne
Jo mos degjo, njeri tjeter mos prano
Ref
Telefonin mbaje mos e fik, do te te marre une do te flase cdo dite
Nje dite do te vi e do te marre ne gji

Tek ti besoj dhe qe te na ndajne asnje sdo te lejoj
Vetem me prit per ty naten do bej dite
Ckerkojne nga ne, mua me perket fati im ti je
Cfaredo te ndodhe te lutem zemer me trego
Ref
Telefonin mbaje mos e fik, do te te marre une do te flase cdo dite
Nje dite do te vij e do te marre ne gji


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019