A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Xhija - Besoj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2019

2019-08-23T16:18:14

Muzika:

Artan XhijaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Besoj" kënduar nga Artan Xhija.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Besoj".
Videoklipi nga Artan Xhija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Klesta Qehaja. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Në lekurë ende kam kripë deti
Edhe hirin e shtëpisë buzë e kam
Një vend që s’e harroj
Ne lotët që kafshojnë
Dhe paqe shpirti im nuk ka

Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Besoj, besoj
Dashurinë do ta zgjoj

Besoj, besoj
Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Dielli ndryshe do agojë

Jo nuk shoh më si dikur zogj në qiell
Edhe dielli sot më duket më gri
Pse lumi kuqëlon
Pse lufta nuk mbaron
Fëmijë që kanë sy

Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Besoj, besoj
Dashurinë do ta zgjoj

Besoj, besoj
Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Dielli ndryshe do agojëMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019