Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Deja Vu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Gjith kom me nga mas teje kto dije
Era ty tvjen lule dashurie
Edhe mos me mi kthy mesazhet un e di qe ty tka hije
Femen komplet tamon cik shpije
Vec po mlen virr vec 1 dit kam mu virr edhe ski me kon mo mir mo se mka prek e mka djeg e mka bo mu me dek se e km lon un me hek e tash jam tu u perpjek per mu kthy qaty ku kena met...pr mu kthy qaty ku kena met..se jan kon arsye rrethana ja dashnim ja drogem njonen u dasht me lon anash...e kam zgjedh mat miren diantin e km ndor prap e..i kam ik tvshtires asaj ju kam kthy me vrap e.. se po du me thy tabu e di q kam gabu beby merrem mu aman ti kthemu mu..nonderr um ki thon q ki me mlut e mka dal deja vu..tash jam me ty e ti me mu mfal q kam gabu
Artiib
Publikimi: 17/12/2019
Teksti: Artiib
Rec/Mic: Rihann


Artiib - Deja Vu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deja Vu".
3. Video është e këngës "Deja Vu", por nuk këndohet nga Artiib.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiib:


Komente 0