Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Ki Me Pa Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kallzom pse m harrove ku ike e ku shkove
Kallzom kush pat faj a met faji n jetimore
Prej kur u largova nji djal nqaf e more
Fati jem ish kon bash si nfalltore
Nuk e di a kthehesh ti a kom me met nvetmi
Artiib
Publikimi: 08/12/2017
Rec/Mic Rihann
Teksti: Healymen & Kushtrim SArtiib - Ki Me Pa Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ki Me Pa Ti".
3. Video është e këngës "Ki Me Pa Ti", por nuk këndohet nga Artiib.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiib:


Komente 0