Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Mas Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moti koh biciklles sja kom sill pedalet ah
Me ardh edhe me ti pru une ty petalet ah
Me tputh nball, me tputh nfaqe me tkallzu qe kjo dashni mo kurr nuk nalet jo nuk nalet
Mu ke bo si smuj me tlon nuk po mujRemake: Gjurmët - Mendoja Se Cdo Gje Merr Fund Pa Ty
Publikimi: 25/01/2021
Teksti: Artiib
Rec/Mic: Rihanni
Prod: AtonArtiib - Mas Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mas Teje".
3. Video është e këngës "Mas Teje", por nuk këndohet nga Artiib.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiib:


Komente 0