A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Artina Gashi - Nuk E Di


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2018

2018-11-19T17:00:00

Music:

Ervin Gonxhi

Lyrics:

Vojsava AliaSorry, this song lyrics is not yet available "Nuk E Di" sung by Artina Gashi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Nuk E Di".
The music video from Artina Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Alma Bektashi - Nuk E Di

S’është herë e parë që ecim bashkë,
por ndoshta sot e fundit natë,
këtë çast nga unë pret një përgjigje.
Sa vështirë një fjalë!

Mos më duhet të hesht a të flas,
një enigmë është kjo a ëndërr vallë?

Të rri këtu, të flas me ty,
të të përgjigjem me një “po”,
ose të shkoj, të iki larg
dhe më mos të të shoh.

Në këtë natë ku gjithçka
është mister,
nuk guxoj unë të vështroj
as sytë e tu, nuk di ç’të them jo(2 herë).

Refreni:
Ti ik prej meje,
ca kohë nga unë largohu,
më ler të vetme, të pyes zemrën time
dhe në një çast do ta kuptoj nëse të dua.
A të dua, jo jo s’e di.

Do desha sonte qetësinë që na rrethon
ta kisha dhe unë në shpirtin tim.

Në këtë natë ku gjithçka
më duket mister,
unë pranë teje hesht,
jo nuk di ç’të them.

Xheloo - Nuk E Di

Sot jam high flas direkt rruga nice nga mikrofoni
Hapni vesh ca po degjoni eshte freestyle fuqi betoni
Ajde thoni ca mendoni eshte i lire ketu timoni
Dhe kta tjeret qe po degjoni veri pik mos i lejoni
Vet kritik vet pa mik kam 5 vjet qe e mbaj big
Se kur thash qe keni frik me e keqa ju ka rrit
Mos ke frik nis 3 pik sje i vetmi qe mban thike
Por kurr nuk me cudit se ka plot qe mbajne per dit
Kshuqe rifilloje nje loje tjeter krijoje
Biznes a pa biznes eshte loje vet formoje
Per ca po i kerkoje prap ata qe rrinin roje
E kishin nga e keqa dhe i mbaja si truproje
Eshte Xheloo ne beat dhe ksaj here i rrethuar
Nga guximi per t'luftuar ku te tjere se kan provuar
Dhe gjithmone me kane degjuar kur kam then per te deshtuar
Por asnjeher sme kane ndihmuar kur kam then per te fituar

Refr. (2x)
Nuk e di ca d'gjoni apo ca po flisni mbrapa
Nuk e di ca keni apo ca po doni para
Nuk e di ku jeni po me flisni mu per gara
Nuk e di kush jeni dhe po me permendi farra

Rifillojme prap fishek neper lagje prap me teka
I vogel prap nga mosha aventurat gjuj me steka
Ditet jane si fleta ku cdo dite e djeg nga dreka
Zona eshte e treta kshuqe fillo kap me petka
Me rap Tokyo Drift dite per dite ne territor
Maskat hapin syte ca po ndodh jasht'toksor
Une nuk marr me zore
Jane te vetmit perkujtor qe ndodhen ne kte zor
Qe nxjerr *** edhe morr
Me fal doktor sdoja t'ofendoja
Te gjitha qe sti thash degjoji ktu te loja
Me repin po festoja kur ti po laje kto goja
Se kshu te mori jeta jo per gje po nuk kish boja
Mendoj se e kuptove se per ca e kisha ''boja''
Shume mire e rikujtove tani shko kapi dhe coja
Se kshu qenka e shkruajtur qe ty te dali boja
Respektin ke nga mua po nga zoti ke pasoja

Refr. (2x)
Nuk e di ca d'gjoni apo ca po flisni mbrapa
Nuk e di ca keni apo ca po doni para
Nuk e di ku jeni po me flisni mu per gara
Nuk e di kush jeni dhe po me permendi farra

Lyric Master - Nuk E Di

REF. 2x:
A t'ka marr malli ty mem pa me sy
Ajo zemra jote per mua ka dashni
A t'ka marr malli zonin me ma ni
A po ke një tjeter e une nuk e di

Nuk e di se ku mbete
Nuk e di ku u trete
Ku je ti pyes vete
Ne zemren tënde a ka nje tjeter

Ditet ti kam fal
Netet mi ke marr
Ndoshta është fat i hidhur
Ne dashuri jam kalimtar

REF. 2x:
A t'ka marr malli ty mem pa me sy
Ajo zemra jote per mua ka dashni
A t'ka marr malli zonin me ma ni
A po ke një tjeter e une nuk e di

Sonte ndihem vetem
A thua ti si po ndjehesh
Nga un ti ke ikur
Nuk e di a do te kthehesh

Ne mendjen tende a ka mbetur
N'zemren tende a kam vend
Ta dish se lumturia ime
Po e mban emrin tend

REF. 2x:
A t'ka marr malli ty mem pa me sy
Ajo zemra jote per mua ka dashni
A t'ka marr malli zonin me ma ni
A po ke një tjeter e une nuk e di


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019