Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Hajde Marshallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

(Strofa perseritese)

E une s'te mora nuse me duvak
Por me zemer hajde aman per marak

Per merak oj shpirt hajde me dashni
E une pa ty moj zemer aman s'un po rri

(refren)
E hajde hajde marshallah
E te ka djali aman hajde me sevda
E shtati goces aman hajde si selvi
Te mori djali hajde o me dashuri

E hidhet vallja hajde dor' per dore
E po erceka nusja hajde me dasmore

Bashk' me dhondrin edhe me shoqnin
T'na trashegohet hajde o ky cift i ri

(Refreni)


Artiola Toska - Hajde Marshallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Marshallah".
3. Video është e këngës "Hajde Marshallah", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0