Audio

Artir Gjikokaj & Arjeta Vllasa - Intrigante


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/05/2013

2013-05-02T20:17:21

Më Shumë Nga

Arjeta Vllasa
Dikur më thoje shumë të Dua
Me fjal të ëmbla më vrave mua,
Sa intrigante mu tregove
Duke më puthur,ti më mashtrove.(2x)

Ti se kupton ç'është dashuria,
Te vrafshin ty moj te mirat e mija.
Lotët e tua s'kan më vler,
Kerkon t'më puthesh ti dhe një herë.(2x)

Ta Fala zemrën dashurin,
Ti ma shkatrrove mua rinin,
Po boll tani të doli boja,
Për ne ty moj mbaroj loja.(2x)

Ti se kupton ç'është dashuria,
Te vrafshin ty moj te mirat e mija.
Lotët e tua s'kan më vler,
Kerkon t'më puthesh ti dhe një herë.(2x)


Më Shumë Këngë Nga Artir Gjikokaj:

Më Shumë...