Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur Qerimi
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: etno

Artur Qerimi është këngëtar dhe instrumentist i njohur. Më datë 2 Shkurt 2016, Artur Qerimi publikon videoklipin "Instrumentale", në bashkëpunim me Xhefri Llani & Lidia Banushi.

Më datë 27 Tetor 2016, Landi Roko & Artur Qerimi publikojnë videoklipin "Mbreteresha Ime".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet