Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur Qerimi - Instrumentale  (Feat. Xhefri Llani & Lidia Banushi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Xhefri Llani

02/02/2016

2016-02-02T11:10:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Instrumentale" kënduar nga Artur Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artur Qerimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Edona Llalloshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Instrumentale)Më Shumë Këngë Nga Artur Qerimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet