Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artushi - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33

Si nje hije u largove
U largove neper Nate
Sa shum Lot per ti un derdha
Syt e mij Sot jan te That

Asnji her si meritove
Cakrifica qe kam ba
E te paren qe takove
Pa buzqeshje me ke Vra

Shko ti shko
Mos me thuj me asnji fjal
Jo mos kerko
Ket Tradhtij Jo nuk ta fale

Shko ti shko
Se nji tjeter po te pret
Jo mos kerko
Se ma bane Lotin Dete....

Nuk ke Vend ti
Ne ket Zemer
Nji i huj
Per mu je Sot

Dashurin qe une ta fala
Ti ma ktheve vec me Lote
Jo mo kot ti po me lutesh
Mos kerko ti me u kthy

Jete te rre pa ty u nisa
Ske guxim mem pa ne Sy

Shko ti shko
Mos me thuj me asnji fjal
Jo mos kerko
Ket Tradhtij jo nuk ta fale

Shko ti shko
Se nji tjeter po te pret
Jo mos kerko
Se ma bane Lotin Dete

Shko ti shko
Jo mos kerko
Shko ti shko
Dhe mos kerko


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1Artushi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/06/2015
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Armand Trebicka
Video Produksioni: MAX Production


Artushi - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Artushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artushi:


Komente 0