Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arvi Mene - Lule Bore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O më zunë rrugën ca dasmorë
Hedhin vallen dorë për dorë
Synë ma shkel një luleborë
Bëri trak zemra e gjorë 2x

Refreni
E luleborë moj luleborë
Sonte jo ti mos më thuaj
Do të të mbjell në bahçen time
Do të të rrit me këto duar

O ku jemi parë moj meskëputur
Ma hedh vallen si një flutur
Ty në gjunjë kam për të t'u lutur
Ma bëj jetën më të bukur 2x

Refreni 2x

Refreni 2x


Ky tekst u dërgua nga Besa HoxhaArvi Mene
Publikimi: 01/06/2022
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Music Production: Gmaj7
Klarinet: Drini Maledhi
Video Produksioni: Elite ProductionArvi Mene - Lule Bore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Bore".
3. Video është e këngës "Lule Bore", por nuk këndohet nga Arvi Mene.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arvi Mene:


Komente 0