Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Disident” Nga Asgjë Sikur Dielli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[20-04-2016]
Bendi “Asgjë sikur Dielli” ka publikuar projektin e ri. “Disident” është videokënga më e re bendit, i cili është realizuar në një pishinë në Prishtinës. Vlen të theksohet se videoja është regjistrua me kamerën Go Pro, e cila gjë e bën më të veçantë, ndërsa për ta përjetuar realitetin virtual në 360 grade në telefona mobil, duhet hapur nga Youtube aplikacionin në desktop nga Google Chrome. Si dhe realizimi në realitetin Virtual: Agon Nimani. Producenti i këngës është Alban Nimani, ndërsa regjisor i videoklipit, Fatos Berisha.
 (Telegrafi)

      Asgje Sikur Dielli - Disident [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull