Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Asgje Sikur Dielli - Pronë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pronë".
3. Video është e këngës "Pronë", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Asgje Sikur Dielli - Pronë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"1 (One)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00Çka nëse dihet që sipas tyre s'mund t'ofroj
Gjitha mrekullitë që deri tani i kisha në dorë

Çka nëse dihet
që sipas neve kjo ndodhë në ankth
Dhe si do të kryhet
do të bindesh kur të shikosh nga larg

A do të grindesh në vehte
Të shtiresh si e marrë
Apo do të pshtyshë në mua
Sa herë të ipet rast

Kahdo që kthehem bindshëm më i mjerë
Duket se vetëm ti, nuk je këtë herë

Akordet:

Hm | Em | G | #Fm | A |

:: Dikush...
Hm | Em | G | #Fm | A | D | #C |

:: Mendoja çdo gjë merr fund pa ty
Hm | A | G | #Fm |

:: Ne këndej
G | Hm | #Fm | E | D | C | F | Dm |

:: Ti dhe unë
#Fm | Hm | C | E |

:: Bankinë
#Fm | Em | G | #Fm | A | D | #F | H |

:: Amulli - II Rrugë
Hm | A | G | #Fm | E |


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë