Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Asgje Sikur Dielli - Koma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koma".
3. Video është e këngës "Koma", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Asgje Sikur Dielli - Koma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ndodhemi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Tani jam i shkuar,
shumë më larg se ëndërrat
tani jam i zgjuar,
më shumë se e nesërmja
Të gjithë janë këtu,
kur hijet rrëzohen
Ditët janë të ngrira,
nga një e çarë në kohë

Një vend i sapolindur,
një vend në terapi
hyn i zhveshur dhe i ri,
regji e një filmi të ri

Rri pranë, meje, rri pranë, meje,

Mbylli sytë dhe shiko
sa larg mund të hidhesh
nuk ka më heronjë,
vetëm një plak në gravurë
tani jam i shkuar,
shumë më larg se ëndërrat
tani jam i zgjuar,
tani jam i zgjuar

Shi shi, lagashi, shkoi plaka në mulli
shi, shi, lagashi, bani tre kuleq nër hi
shi, shi, lagashi, lage tokën me furi

Rri pranë, meje, rri pranë, meje,
merr frymë, pranë


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë