Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Nuk Mund T'kuptoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Disi t’hutuar, t’paftuar arritëm këtu,
Dhe e tërë kjo famë, duket se humbëm këtë rast

Por ti mos thuaj asgjë, vetëm për mua ano

Ne nuk ndaluam, injoruam dukej marrëzi,
Dhimbja në sytë e tu, arsye ka, ne skemi ndërru’

Por ti mos thuaj asgjë, vetëm për mua ano

Nuk mund t’kuptoj,
ku mbetëm unë ti dhe ajoPublikimi: 17/06/2015


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente 0


Asgje Sikur Dielli - Nuk Mund T'kuptoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mund T'kuptoj".
3. Video është e këngës "Nuk Mund T'kuptoj", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.