Më mbaj mend (për 1 muaj)


Asgje Sikur Dielli - Disident

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Disident".
3. Video është e këngës "Disident", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Asgje Sikur Dielli - Disident  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Disident"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

01/12/2015

2015-11-30T23:00:00+00:00Nuk dua t’bindem,
nuk dua t’ndihem
Intim në mesin tuaj, jo
Më thuaj, ëhë

Unë kam provuar,
nam s’kam sajuar
Dhe sado jam munduar, jo
Dhimbja është shtuar, ëhë

Unë si bëj dot ballë,
Unë s’mund të jem vallë
Rit i juaj, jo
Unë nuk dua, jo

Do t’mbesim vetëm,
Unë ti dhe një tjetër
N’këtë planet të huaj, jo
Nuk jam dorëzuar, aha

Do t’mbesim vetem, unë ti dhe një tjetër
Do t’mbesim vetëm, unë ti dhe një tjetër


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet