Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asim Gashi - Larg Teje Moj Nanë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Unplugged 2"

Komente

Asnjë Koment

09/04/2018

2018-04-09T19:14:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg Teje Moj Nanë" kënduar nga Asim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Asim Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Asim Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet