Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asim Gashi - Te Kujt Jane Ata Femije  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Izet Rraci

Muzika & Orkestrimi:

Shpeta Sound

Video Produksioni:

ASHA

Komente

Asnjë Koment

16/02/2019

2019-02-16T19:09:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kujt Jane Ata Femije" kënduar nga Asim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Asim Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Asim Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet