Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asman Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Asman Hoti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agon Morina

Artim Shyti

Dren Zhuniqi

Genc Pirraku

Xhevdet Hysa

Hagji Gjugja

Hysni Gashi

Bajram Haliti

Rrustem Orllati

Esat Maliqi

Tags: Asman Hoti


Komente mbi këtë artist