Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Qerimi - Kënga Më Dha Jetë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(1)

REF:
kam dy pika lot
dhe nje det me fjal
t´ka ra n´mend ndonjher
do jetoj dhe pak

REF:
nuk largohem leht
do ta kem avash
edhe kur te vdes
do jem prap i gjall

(2)

REF:
ndoshta do te shkoj
por dot kthehem prap
smund te shuhem leht
jo nuk mund te ndal

........

REF:
nuk largohem leht
do ta kem avash
edhe kur te vdes
do jem prap i gjall


Ky tekst u dërgua nga Nesret Luboja


Nuk kemi video për këtë këngë.
Astrit Qerimi - Kënga Më Dha Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga Më Dha Jetë".
3. Video është e këngës "Kënga Më Dha Jetë", por nuk këndohet nga Astrit Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Astrit Qerimi:


Komente 0