A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Augustin Ukaj - Mbare Mota Bajn Çudi, Qka A Puna Me Ket Serbi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T15:20:26

Mbare bota bajn çudi
Qka a puna me ket serbi.

Qka a puna me ket serbi
A jan njerz a jan bagti.

A jan njerz a ja bagti
Me shqiptar sban kaq fell me hi-e.

Me shqiptar kaq fell me hi
Ja vret 1 ah ti vret 1000-e.

O millosho faqe zi
ashtu bane ne boshnjaki-sarajev-e-

o millosh e hajvan
o me klintonin kerkun ne mejdon.

Me klintonin kerkun ne mejdon
a smendove tybe qka te gjan.

Eee krejt shqiptar dashte me i myt
Tyben zotin a s’ta ka qit.

Eee uçk-ja me amerik
ti kallen bazat o ne fabrik
eee prej kosoves sa shpejt me ik.

Prej kosoves sa shpejt me ik
Per masakrat qe bat ju shkijte.

O per masakrat qe bat ju shkijt
Milloshin o gjyqi haga o te prite.

Eee qka mendut juve sjav ka qit.
Aaa shkojshit rruges te gjith tuj brit.
O gjith tuj brit eu tuj shkru parolla.
Se kosova thojshit asht e jona.
O mashtrut ore ju shkijte biri i shkaut.
Se kosova esht e shqiptarit.
Brez mas brezi djal mas djali.
Tok token e nershme ah dhe pjellore.

Eee token e shqiptarit
Jo nuk e lshojn-o prej dore.


Lyrics submited by Lilokras
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019