A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Augustin Ukaj - Rane N'mirdite Tre Kapetana


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/12/2015

2015-12-30T14:01:06


It's a long time that we try finding the lyrics to "Rane N'mirdite Tre Kapetana" sung by Augustin Ukaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Augustin Ukaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Salih Krasniqi & Feriz Krasniqi. We wish that's the lyrics you are looking for:

more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019