Tema: Poezi Për 1 Qershorin


Festa E Femijeve

Një qershori
Eshtë festa e fëmijëve
Unë dhe të gjithë
Jemi plot gëzime

Por edhe një gjë duhet ta dini
Festën e fëmijëve
Në zemer gjithmon ta keni

Prindërit dhe mësuesit
Gjithmon me perqafime
Na urojnë në jetë
Lumturi e gëzime.

- Poezi nga Aulona Qellaku{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga Aulona Qellaku


Komente 2